Leden 2016

My January TOP 10

7. ledna 2016 v 13:00 | Sabina |  Inspirations
Mám tu opět po dlouhé době můj nejoblíbenější playlist, který právě poslouchám. Stačí kliknout na název a můžete poslouchat taky. :-)

1. Jasmine Thompson - Adore
3. Selena Gomez - Kill Em With Kindness - (z jejího nového, úžasného alba ♡)
4. Electric Guest - Awake
5. Selena Gomez - Same Old Love
6. Robin Schulz - Sugar
7. Rihanna ft. Eminem - Monster
8. The Weekend - Can´t Feel My Face
9. Parov Stelar - The Phantom
10. Sofia Karlberg Cover - Take Me to Church

bonfire, amor, and couple image
©InspirativeDiary


Tipy na přípravu k maturitě

6. ledna 2016 v 17:36 Inspirations
Přeji krásný večer všem a jelikož jsem stále doma a nemocná, tak se učím na maturitu, kterou mám již tento rok. Napadlo mne tedy, že bych Vám mohla dát pár mých vlastních tipů, jak se správně připravovat. Takže v celém článku máte více. :-)

gif, writing, and butterfly image
©InspirativeDiary

Winter Weather

6. ledna 2016 v 10:00 Me, photography
Přidávám článek do rubriky "My, Photography". K Vánocům jsem dostala nový fotoaparát, a tak jsem hned pořídila pár fotek, v celém článku se můžete na všechny podívat a vidět veliký rozdíl Vánočního a dnešního počasí, které si s námi tedy pořádně hraje, takže se teple oblékejte, ať nedopadnete jako já a neulehnete marod. ♥♥♥

Vánoce/Dnes
©InspirativeDiary


Back

5. ledna 2016 v 12:53 My info
Krásný den vsěm! Jsem moc ráda, že tu pro Vás opět píšu článek a vy se ode dneška můžete těšit na spoustu dalších. :)
Jsem doma a nemocná, to už je u mě poslední dobou docela klasika, ale doufám, že tento týden už se na dobro vyléčím. :) Jak se máte??? Nemůžu se dočkat, až s Vámi budu komunikovat jako dřív! Do komentářů si napište o články, které byste tu chtěli vidět. Jinak Vám přeji krásný rok, ať jste zdraví, protože to je opravdu nejdůležitější... A samozřejmě ať se Vám daří ve škole, protože po Vánocích je přecejen těžké zase se vrátit do lavic. Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího, už rozsáhlejšího článku - ZÍTRA! :)

BTW: Jak jste si již mohli všimnout, můj blog má nový layout a to jen díky www.blog-about-graphic.blog.cz, tímto ještě jednou děkuji. :)

gif, selena gomez, and pantene image
©InspirativeDiary