Únor 2015

Selena Gomez & The Scene - Who Says

9. února 2015 v 17:55 | Sabina |  Inspirations
Vrátila jsem se o 4 roky zpátky a připomněla si video, které jsem kdysi milovala. A dnes tomu není jinak. Neuvěřitelně inspirující video a to hlavně pro dnešní dobu, kdy si většina dívek nevěří, hledají na sobě chyby, nepříjmají se takové, jaké jsou, nebo se porovnávají. To je velká chyba. Když si pustíte tenhle klip, možná Vám připomene, že nejdůležitější je nechtít se měnit. Věty v textu jsou přesné:

"Nechtěla bych být někým jiným, kdo říká, že nejsi perfektní, kdo říká, že za to nestojíš, nejsem žádná královna krásy, je to jenom mé krásné já, kdo říká, že nemáš hvězdný potenciál, kdo říká, kdo říká, že nemůžeš být ve filmech, poslouchej mě, kdo říká, že nezvládneš test, kdo říká, že nemůžeš být nejlepší, kdo to řekl..."

I když celkový nápad se neutvořil přímo u Seleny, ona je tím, kdo ho zprostředkovává a ona je ten, kdo si za tím textem doopravdy stojí. Myslím, že je to víc než jen song z Hollywood Records. Proto jsem ho dala do playlistu v menu na tento měsíc. Určitě si poslechněte. :)

©InspirativeDiary

Before I Die

8. února 2015 v 15:03 | Sabina |  Inspirations
Než začnu s článkem, chtěla bych Vás pozdravit po delší době. Předevčírem jsme v divadle na Vinohradech měli premiéru a tím mi skončilo každodenní 4 měsíční zkoušení a protože jsem si i všechno potřebné tento týden odtočila, mohu být alespoň na víkend doma u rodičů a napsat další článek. Jak jste si asi všimli, moc sem svůj osobní život netahám a to z jediného důvodu, protože tenhle blog je o nečem úplně jiném. O mém já, které když má na sebe čas, snaží se inspirovat ostatní a zamyslet se nad tím, co vlastě inspiruje mě. Čeho bych chtěla dosáhnout. Chtěla bych Vám tu ukázat maličkosti, které mi dělají radost. Podělit se s mým oblíbeným playlistem, jídlem, zajímavými typy atd... Tohle všechno píšu proto, že jsem si v komentářích všimla, že byste si rádi přečetli článek o tom, jak to všechno s herectvím zvládám a podobných dotazů přibývá. Chtěla jsem jen, abyste věděli, že to na blog nechci zatahovat a že více z mého soukromého života spíš uvidíte buď na mém instagramu - @sabinarojkova a nebo facebookové stránce, jejíž odkaz máte v menu. :) Když mi napíšete tam, budu se snažit Vám odpovědět. :)

A teď už ke článku. Jedná se o "projekt" - Before I Die, kterého jsem si všimla teprve před pár dny a velmi mne zaujal. Pomocí pár obrázků, které najdete v celém článku Vám ukážu, co bych chtěla ve svém životě stihnout zažít. Většinou jde o roztomilé maličkosti, které ale tvoří velký celek. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete Vaše přání a jestli se třeba s některými shodujeme. :)

Untitled | via Tumblr