Leden 2015

Best apps

20. ledna 2015 v 9:00 | Sabina |  Inspirations
Dneska jsem se rozhodla napsat článek o aplikacích v mém iPhonu, které hodně používám, které se mi líbí a chtěla bych Vám je třeba i doporučit. Já na jednu stranu mobil fakt hodně používám, ale na druhou stranu nechci. Zrušila bych všechny aplikace jako snapchat, facebook... Chtěla bych a snažím se nebýt příliš často on-line. Nechci být z těch, kteří mobil skoro nepouští z ruky, ale je to velmi těžké. Ráda fotím a dokumentuji všechno, co v životě zrovna mám. A pak si taky ráda smskuju s přáteli, se kterými se třeba zrovna nemám čas vidět... Asi je nejduležitější si udržet tu zdravou míru.. :) A v celém článku už nejlepší apps z mého mobilu. :)

Gossip Girl
©InspirativeDiary

My January TOP 10

17. ledna 2015 v 22:54 | Sabina |  Inspirations
Dnes mám všechny povinnosti úspěšně zasebou a mám takovou zvláštní náladu, při který většinou jenom ležím v posteli a poslouchám písničky. Tenhle měsíc jsem si dala do mobilu spoustu nových a líbí se mi tak moc, že se s vámi chci podělit. Takže tady mých TOP 10. (Když kliknete na název, zobrazí se Vám na youtube:))

1. Leighton Meester - Heartstringsy
2. Sofia Karlberg - Crazy in love
3. Jason Mraz & Colbie Caillat - Lucky
4. Parov Stelar - The Mojo Radio Gang
5. Selena Gomez - Album Stars Dance (nejoblíbenější Undercover, Write your name, Stars Dance, BEAT, Like a Champion, Love will remember.. no takže skoro všechny. )
6. Ariana Grande - Only 1, Be my baby
7. Lilly Allen - Fuck You ( :D )
9. Leighton Meester - Somebody To Love
10. The 1975 - Chocolate

Takže samozřejmě nakonec víc jak 10... Třeba se Vám nějaká z nich zalíbí.:) Hezký večer.

Untitled
©InspirativeDiary


My Favourite #films

16. ledna 2015 v 19:56 Inspirations
Krásný večer. Tak mám zánět ledvin, asi se z toho zblázním... antibiotika nezabírají, bolí to a za chvilku máme v divadle premiéru... Každopádně jsem kvůli tomu víc doma v posteli a nikam nechodím (krom zkoušek a natáčení), takže mám čas na blog. :) <3 Dneska to budou tipy na filmy, které se mi líbí. Filmy mám ráda, ale čekejte tu spíš ty dívčí, romantické.. avšak, nejen. :) Všechny i s trailery najdete v celém článku. :)
©InspirativeDiary


Sarah Dessenová - knižní recenze

13. ledna 2015 v 16:44 | Sabina |  Inspirations
Přeji Vám krásný den. :) Dnes je venku opravdu krásně, ale já většinu času dnes trávila doma, jelikož se necítím úplně zdravá, ale už za hodinu jdu do divadla, protože dnes na Vinohradech hrajeme "Poslední z Haussmanů". Tak doufám, že to zvládnu..:) No a ještě mám půl hodiny než odejdu, takže jsem se rozhodla napsat recenze na dvě knížky od jedné autorky. Sarah Dessenová napsala knih mnoho. V ČR jsou ale dostupné pouze tyto dvě (zatím). První knížka, kterou jsem si od ní přečetla byla Poslouchej!. Řekla bych, že patří mezi nejlepší v žánru "Dívčí romány", ze všech těch, které jsem zatím četla. Kniha není jen o vztahu mezi klukem a holkou, ale také o kamarádství a rodině. Hlavní hrdinku jsem si zamilovala pro její čistou osobnost. Proto jsem se do čtení této knížky nemusela nikdy nutit a po celou dobu jsem byla dějem příjemně provázena. :) Patří rozhodně mezi nejlepší, které jsem si kdy přečetla a tuto dokonce i dvakrát. Rozhodně doporučuji.
Jinak tomu bylo s druhou knížkou, kterou jsem si koupila hlavně proto, že ta předchozí se mi tolik líbila. Ze začátku jsem si myslela, že mě nikdy nechytne a že jí snad ani nedočtu. Do čtení jsem se prvních pár kapitol musela nutit. Příběh je z úplně jiného soudku, než předchozí a možná proto jsem byla zezačátku zaskočená. Děj se velmi táhl, a tak snad jen konec byl opravdu kouzelný. Nedá se říci, že by byla špatná a že jí nedoporučuji. Určitě si z ní každý něco odnese, snad jen bych doporučila přečíst si nejdříve Ukolébavku a poté Poslouchej! abyste byli nezaujatí vůči tématům. :)

©InspirativeDiary

My Favourite #series

6. ledna 2015 v 22:53 | Sabina |  Inspirations
A dnes večer jsem se konečně dokopala ke slíbenému článku o mých oblíbených seriálech. :-) Docela jsem se na to těšila, určitě mi do kometářů napiště, jestli se s některým shodujete a popřípadě ty vaše oblíbené. Na seriály jsem se začala dívat minulý rok a od té doby jsem jich stihla docela dost. Vždy mě zabaví, když potřebuji a někdy i když zrovna nepotřebuji a měla bych místo toho dělat něco jiného..... bohužel. :D Takže všechny najdete v celém článku. Krásný večer. <3

Delena | via Tumblr
©InspirativeDiary

New Year 2015

1. ledna 2015 v 15:43 Inspirations
Úplně jako první bych Vám chtěla popřát krásný nový rok plný síly, energie, štěstí, zdraví a nadšení pro to, co máte rádi. Rozhodla jsem se napsat článek o novém roce a to proto, že je to pro mě velmi důležitá událost. Ze spousty stran slyším a čtu, jak nemají rádi slavení Silvestra, že jim to přijde jako z donucení, umělé atd.. Já se nad tím vždycky tak myšlenkově pozastavuji a říkám si... proč? Je jasné, že na každého z nás působí jinak a každý to vnímáme rozdílně, ale já osobně tento den opravdu oslavuji. Je pro mě tak významný. Shrnu celý rok, všechny zážitky, věci, které jsem dokázala, věci, ze kterých jsem se poučila... Všechno to uložím do krabice, kterou jednou otevřu už jen jako vzpomínku, protože na mě čeká nový rok plný možností, nových šancí, předsevzetí. Mám před sebou prázdnou knihu, do které začínám psát a je jen na mě, co tam bude. Je to krásné.
Do celého článku jsem dala pár isnpirujících obrázků, které si můžete stáhnout třeba jako motivaci do mobilu.:) Pamatujte, že to VY si tvoříte vlastní příběh a je jen na Vás, jaký bude. Vše je o vašem vnímání a činech. Můžete mít, co si přejete.:) Příští článek bude o mých oblíbených seriálech. Znovu opakuji, že jestli máte nápad na téma, o kterém byste chtěli, abych napsala, určitě ho uvítám v komentářích. Přeji krásný první den v roce. <3


Elena
©InspirativeDiary