Prosinec 2014

Make-up Routine + Paris/Disneyland 2014

28. prosince 2014 v 15:18 Fashion
Poslední dobou jsem vůbec neměla nápady na články... Dlouho jsem přemýšlela a řekla si, že by Vás třeba mohlo zajímat mé každodenní líčení a jaké produkty k němu používám. Takže celý proces najdete v celém článku.:) Další, co bych chtěla napsat je, že jsem místo článku rovnou vytvořila video z mé návštěvy vánoční Francie a Disneylandu, takže kdyby Vás zajímalo, jak to tam vypadalo, tak se určitě podívejte SEM.:) A potom mě napadly dvě věci: první, jestli byste chtěli článek o tom, co jsem dostala k Vánocům a jak u nás vlastně Vánoce probíhaly a druhá, jestli mám dělat náběr AFFS? :)
Budu ráda když mi vše napíšete do komentářů, popřípadě i jaké produkty používáte vy a také nápady na články, které bych mohla napsat. :) Venku je sluníčko, a tak Vám přeji krásný den a ještě jednou připomínám, že více najdete v celém článku.:)

PS: Tahle animace se Sel je boží. <3

Untitled
©InspirativeDiary


Layout #1 - Audrey Hepburn

28. prosince 2014 v 3:02 My info
Napřed bych se chtěla omluvit za delší neaktivitu, ale jinak to nešlo..:( Každopádně opět jsem tu a právě jsou tři ráno a já konečně dodělala nový layout a to proto, že jsem to tu chtěla mít celé tvořené sama sebou, a tak jsem si i sama vytvořila právě i design. Jinak to neumím, je jednodušší, ale doufám, že se bude i přesto líbit. Je s Audrey Hepbrun, kterou miluji a když jsem se rozhodla, že na tomhle blogu bude maximum mě, tak je Audrey tou pravou volbou. <3
Užívejte si svátky!!! :) Dobrou noc.


©InspirativeDiary