What´s in my bag

26. listopadu 2014 v 14:35 |  Inspirations
Dobré odpoledne. Fashion-Perfect). Stejně jako předchozí článek i tento sem dávám proto, že byl jedním z nejoblíbenějších na blogu a proto bych ho tedy ráda měla i tady. Další články už budu psát nové a kdybyste chtěli vidět všechny předchozí, tak je najdete ZDE. :)

Dobré ráno. Jsem stále nemocná. :( Ale díky tomu mám čas psát a napadl mě článek, který už jsem několikrát viděla ať už na blogu, nebo youtube... Nevím proč, ale vždycky mě bavilo, když někdo udělal rozbor uvnitř své kabelky. :D A už dost dlouhou dobu jsem měla v hlavě, že to udělám také. Takže tady to je. Všechny věci a pár slov k nim najdete v celém článku jednotlivě. :)Je pravda, že v tašce nosím ještě dalších milion nepotřebných věcí, ale ty by pro vás moc zajímavé nebyly. :D Takže tady to nejzákladnější. A kdybyste se ptali, kde je učení, penál a tak dále, tak do školy nosím velké dva sešity, ve kterých mám všechny předměty, které většinou nosím v ruce a penál s učebnicemi mám ve školní skříňce, ze které si všechno potřebné ráno před začátkem hodiny vezmu. :)

Tuhle tašku nosím poslední dobou asi nejčastěji, přijde mi dost pohodlná a vejde se do ní spoustu věcí. Je to velký rozdíl od kabelek, které vlastním.


Hlavně v chladnějších dnech je keep cup mojí záchranou. I když funguje spíš jako hrníček, protože dobře netěsní, jsem na něj zvyklá... :)Kapesníčky a většinou i vlhčené ubrousky nosím všude. Hřebínek ještě z dob, kdy neexistoval Tangle Teezer, který mi babička přivezla z Capoverde, jsem si tak moc oblíbila, že jiný si zatím pořizovat nechystám. Tenhle jelení lůj a žádný jiný!

Můj nejoblíbenější parfém od Moschina. I když jí tak moc nepoužívám, v tašce leží pořád a proto je taky na několika místech už pěkně otlučená. :)

iPhone je asi nejdůležitější věc v mé tašce. Poslouchám z něj písničky, příjmám maily, hovory, zprávy a spoustu věcí, které je potřeba vyřídit okamžitě.


Když jsem dočetla knížku "Poslouchej", právě od autorky Sarah Dessenové, byla jsem tak uchvácená, že jsem si hned koupila další její výtisk. Tahle knížka už mě ale tolik nezaujala a proto jí vyndám jen, když se hodně nudím...


V peněžence mám krom peněz také několik důvodů, proč jí nosím vždy ssebou. Například opencard, občanka, čip do školy a na oběd a několik karet do obchodů..


A samozřejmě sluchátka. Poslouchám pořád. Na cestě do školy, ze školy, ve škole.... a tak no, prostě pořád. :D


Diář, bez kterého bych se neobešla. Hlavně kvůli mimoškolním aktivitám je to můj velký pomocník, ve kterém mám všechny termíny a časy. Bez něj bych byla ztracená. No a to je vše. Doufám, že vás tento článek alespoň trošku zaujal a jestli jste ho psali také, budu ráda, když mi dáte do komentářů odkaz. Krásný den. :)

©InspirationDiary

 

59 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zaninkaa zaninkaa | Web | 28. listopadu 2014 v 18:13 | Reagovat

super:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama