Live Your Life

25. listopadu 2014 v 16:53 |  Inspirations
Krásný den všem. Vítám vás na svém novém blogu, který bude pokračovat ve stejných stopách jako můj předchozí (Fashion-Perfect). Nový jsem si založila jen kvůli názvu, protože Fashion-Perfect jsem vymýšlela někdy když mi bylo 15 a tak už s tím názvem taknějak nesouhlasím.. :D První článek je vlastně úplně celý zkopírovaný z mého předchozího blogu a to proto, že jsem si s ním dávala obrovskou práci, vám se líbil a já bych byla ráda, kdyby byl ozdobou i tohoto blogu.:)

Krásný večer! :-) Jsem moc ráda, že zase naplno a cílevědomě píši další článek. Jde o to, že jsem teď cca tři týdny nic nepřidala a to hlavně z toho důvodu, že sem píši články, se kterými jsem maximálně spokojená a jsou semnou nejakým způsobem spojené, a tak jako právě v tomto případě, bylo téma mou těžkou volbou. Měla jsem rozepsané asi 3 články, ale ani jeden jsem nedokončila a dnes jsem konečně přišla na to správné téma. Takže mám radooost! :-) Live Your Life - Žij svůj život. To je právě motto toho všeho, co zde píši. Drtivá většina dnešních lidí je stále ve stresu a napětí. Nejde o to, že by nedělali věci, které chtějí. Jde o to, že si správně v hlavě nedokážou rozvrhnout to všechno, co chtějí dělat a pak vzniká to všem známé vnitřní, nepříjemné rozhořčení.. jak si tedy potom mají život užívat a ne jen přežívat? Samozřejmě mluvím z vlastních zkušeností. Mám hodně školy, práce, kamarádů, kterým se často nestačím věnovat a spoustu dalších koníčků. Má to tak většina z nás, ale já se právě učím, jak předejít zbytečným zmatkům a dnům, kdy nic nestíhám. Přišla jsem na způsob, jak se těchto velmi nepříjemných pocitů zbavit. Stačí jen zjistit, co máte rádi, co vám dělá radost a co vám pomáhá. V celém článku najdete mé typy, kterými vás nechám dle libosti inspirovat. K bodům jsem vytvořila koláže inspirativních fotek, které jsem jednotlivě vybírala na mé (a to už se opakuji), velmi oblíbené stránce WeHeartIt. Užijte si článek.

1. Úplně první základ, který jsem se začala učit je zdravá a pravidelná strava. Neuvěříte, jak moc mi pomohlo začít takto jíst. Dodržovní tohoto bodu vám zajistí méně únavy, více soustředění a energie a tím přinese dobrou náladu :)

2. Líbí se vám bod číslo jedna? Fajn, jdeme dál. Zdravá strava si vyžaduje zdravé tekutiny a tak i regenerující se tělo od nezdravích potravin vřele uvítá osvěžení s vitamíny navíc. Tyto nápoje se dají velmi lehce připravit i doma, stačí jen chtít a za ten konečný pocit pro vás i vaše tělo to stojí! :)
3. Co by bylo zdravé jídlo a pití bez rozproudění krve v těle?. Určitě pokrok, ale když už zvládnete dva předchozí body, je škoda nezačít alespoň na 15 minut denně cvičit. Bohatě postačí jóga, která je i mým oblíbeným sportem a velmi pomáhá na všechny svaly v těle. I po ní se vyplavuje úžasný pocit s endorfiny. :)


4. V neposlední řadě je potřeba zjistit, co Vám dělá radost, u čeho si nejlépe odpočinete a co vám pomáhá. Mojí radostí je večerní koupel se svíčkami, bublinkami a osvěžujícím nápojem s kousky ledu. Největší odpočinek a pohodlí si zajistím uklizenou místostí s doostatkem vzduchu a světlými dekoracemi. Dobře se uvolním, když trávím čas s přáteli. Miluji čas, který si najdu pro čtení mé oblíbené knížky. Velmi mi pomáhá mít okolo sebe pořádek a systém, když je okolo mě, je i v mé hlavě. Radostným zážitkem je pro mě dopsat článek.


Děkuji za přečtení a těším se na vaše komentáře. Tenhle blog mi díky vám dělá radost. Teď musíte i vy zjistit, co vám dělá radost a začít konat. To nejtěžší se může zdát nejlehčím, ale vy to zvládnete. Live Your Life

©InspirativeDiary
 

1415 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 9. ledna 2015 v 22:35 | Reagovat

Krásný článek!:)

2 FANDA FANDA | 14. ledna 2015 v 14:06 | Reagovat

Moc rád si stále čtu tenhle Tvůj článek,
je hodně inspirativní..
Ta vychytávka s tím citrónem v lahvi mě nikdy nenapadla..
Jen škoda, že se u nás většinou citróny prodávají s chemicky ošetřovanou kůrou.
Je potřeba je vždycky pořádně umýt nebo pro jistotu oloupat.
Každopádně dík za inspiraci..
Na ledviny pomáhá hodně moc pít.
Nejlépe čistou vodu nebo bylinkové čaje (Zlatobýl obecný).
A také pomáhá jíst hodně CIBULE.
Brzy se uzdrav..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama