Listopad 2014

Instamoment #1

29. listopadu 2014 v 17:01 Instamoment

Články s názvem Instamoment jsou o fotkách, které jsem za poslední měsíc přidala na svůj instagram - @sabinarojkova.
Všechny příspěvky najdete v celém článku. Krásný večer. :-)

©InspirativeDiary

Když fotím já #1

27. listopadu 2014 v 14:02 | Sabina |  Me, photography
Rozhodla jsem se pro další článek, kde Vám ukážu něco z mé tvorby. V celém článku najdete pár fotek, které jsem za poslední rok nafotila. Fotím na iPhone5. Moc mě to baví, ale chtělo by to asi foťák.. :D

©InspirativeDiary


What´s in my bag

26. listopadu 2014 v 14:35 Inspirations
Dobré odpoledne. Fashion-Perfect). Stejně jako předchozí článek i tento sem dávám proto, že byl jedním z nejoblíbenějších na blogu a proto bych ho tedy ráda měla i tady. Další články už budu psát nové a kdybyste chtěli vidět všechny předchozí, tak je najdete ZDE. :)

Dobré ráno. Jsem stále nemocná. :( Ale díky tomu mám čas psát a napadl mě článek, který už jsem několikrát viděla ať už na blogu, nebo youtube... Nevím proč, ale vždycky mě bavilo, když někdo udělal rozbor uvnitř své kabelky. :D A už dost dlouhou dobu jsem měla v hlavě, že to udělám také. Takže tady to je. Všechny věci a pár slov k nim najdete v celém článku jednotlivě. :)


Live Your Life

25. listopadu 2014 v 16:53 Inspirations
Krásný den všem. Vítám vás na svém novém blogu, který bude pokračovat ve stejných stopách jako můj předchozí (Fashion-Perfect). Nový jsem si založila jen kvůli názvu, protože Fashion-Perfect jsem vymýšlela někdy když mi bylo 15 a tak už s tím názvem taknějak nesouhlasím.. :D První článek je vlastně úplně celý zkopírovaný z mého předchozího blogu a to proto, že jsem si s ním dávala obrovskou práci, vám se líbil a já bych byla ráda, kdyby byl ozdobou i tohoto blogu.:)

Krásný večer! :-) Jsem moc ráda, že zase naplno a cílevědomě píši další článek. Jde o to, že jsem teď cca tři týdny nic nepřidala a to hlavně z toho důvodu, že sem píši články, se kterými jsem maximálně spokojená a jsou semnou nejakým způsobem spojené, a tak jako právě v tomto případě, bylo téma mou těžkou volbou. Měla jsem rozepsané asi 3 články, ale ani jeden jsem nedokončila a dnes jsem konečně přišla na to správné téma. Takže mám radooost! :-) Live Your Life - Žij svůj život. To je právě motto toho všeho, co zde píši. Drtivá většina dnešních lidí je stále ve stresu a napětí. Nejde o to, že by nedělali věci, které chtějí. Jde o to, že si správně v hlavě nedokážou rozvrhnout to všechno, co chtějí dělat a pak vzniká to všem známé vnitřní, nepříjemné rozhořčení.. jak si tedy potom mají život užívat a ne jen přežívat? Samozřejmě mluvím z vlastních zkušeností. Mám hodně školy, práce, kamarádů, kterým se často nestačím věnovat a spoustu dalších koníčků. Má to tak většina z nás, ale já se právě učím, jak předejít zbytečným zmatkům a dnům, kdy nic nestíhám. Přišla jsem na způsob, jak se těchto velmi nepříjemných pocitů zbavit. Stačí jen zjistit, co máte rádi, co vám dělá radost a co vám pomáhá. V celém článku najdete mé typy, kterými vás nechám dle libosti inspirovat. K bodům jsem vytvořila koláže inspirativních fotek, které jsem jednotlivě vybírala na mé (a to už se opakuji), velmi oblíbené stránce WeHeartIt. Užijte si článek.